GrUp HePsI FaN SiTeSi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Olasılıksız / kitap.

3 posters
YazarMesaj
Taffy_
Moderatör
Moderatör
Taffy_

Kadın
Ilgi alanin : you me we !

Olasılıksız / kitap. Empty
MesajKonu: Olasılıksız / kitap.   Olasılıksız / kitap. Icon_minitime29/7/2009, 22:01

Çok beğenilen bi kitapmış.. Almayı düşünüyorum
Olasılıksız / kitap. 231222_k_7769

Bir sabah, yıllardır görmediğiniz bir arkadaşınızı düşünerek uyandınız. Bir saat sonra, onunla sokakta karşılaştınız. Sizce bu sadece bir tesadüf mü, yoksa çok daha farklı bir anlamı olabilir mi? Siz hiç Loto’da büyük ikramiyeyi kazanmadınız. Ama birileri kazanıyor. Hem de sürekli! Onlar sizden daha mı şanslılar?

Şans nedir gerçekten? İçinizde bütün parayı kırmızıya yatırmanız gerektiğini söyleyen bir his var. Bu his bir öngörü müdür? Yoksa daha fazlası mı?

Yolda gidiyorsunuz. Kafanızı çevirip yandaki küçük parkta baktınız ve bir anda bu anı daha önce de yaşamış olduğunuzu hissettiniz. Evet, Deja Vu. Sizce nedir Deja Vu; Geçmiş mi, rüya mi yoksa geleceği mi görüyorsunuz? Eğer siz de kontrolün kimde olduğunu merak ediyorsanız, ‘OlasılıkSız’ tam size göre bir roman..

yorumlarıı:

toprak su hava 27/7/2009 15:20

sonunu beklemeden çevremdeki herkeze heycanla anlattığım bir kitap tek yan etkisi bitireyim derken tüm uyku düzeni bozuluyor insanın
Olasılıksız / kitap. N

beta114 26/7/2009 13:27

supar ya tek kelimeyele valla aldım 2 dk sonra bitirdim Smile) şaka tabi o derece güzel yani
baharette 26/7/2009 10:06

Çok sürükleyici bir kitap! İLGİNÇ VE ZEKA ÜRÜNÜ KİTAPLAR İSTEYENLERE TAVSİYE EDERİM! Beni bazen acaba ben de mi normal değilim diye düşündürdü. Size de olur mu bilmiyorum...
Olasılıksız / kitap. N
ayliny. 22/7/2009 20:44

Sürükleyici bir anlatım ve mükemmel kurgu..Sıkıldığım hiçbir anım olmadı kitapta. Tam filmi çekilesi bir kitap.
Olasılıksız / kitap. N

gibiii....
http://gruphepsifanlari.forumonline.biz/index.htm
Damla_gülçin
Admin
Admin
Damla_gülçin

Kadın
Ilgi alanin : Dans-İngilizce

MesajKonu: Geri: Olasılıksız / kitap.   Olasılıksız / kitap. Icon_minitime1/8/2009, 15:49

Kuzenim okumuştu bana da anlattı..Çok felaket bi kitap Very Happy
http://gruphepsi.forumq.biz
coldwhistle.
Moderatör
Moderatör
coldwhistle.

Kadın

MesajKonu: Geri: Olasılıksız / kitap.   Olasılıksız / kitap. Icon_minitime1/8/2009, 16:31

Kitap biraz kalındı sanırım..Bir arkadaşım 2 günde bitirdi.. Very Happy
Ama beni sıkar böyle kitaplar.. kıro.dayı Very Happy

Olasılıksız / kitap.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Vampir Akademisi / kitap.