GrUp HePsI FaN SiTeSi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yalancısın Sen

2 posters
YazarMesaj
cemre aşığı
Acemi hepsici
Acemi hepsici
cemre aşığı

Kadın
Ilgi alanin : emma watson <3

Yalancısın Sen Empty
MesajKonu: Yalancısın Sen   Yalancısın Sen Icon_minitime30/7/2009, 20:28

Yalancısın Sen Ysnoava1Yalancısın Sen Ysnoava2Yalancısın Sen Ysnoava3Yalancısın Sen Ysnoava4Yalancısın Sen Ysnoava5
Yalancısın Sen Ysnoimza1

alıntı
*purpleshine*
Grup Hepsiyi seviyor
Grup Hepsiyi seviyor

Kadın

Yalancısın Sen Empty
MesajKonu: Geri: Yalancısın Sen   Yalancısın Sen Icon_minitime3/8/2009, 21:33

Bu filmi çok seviyorum Smile
O kadar yanlış anlaşılmalar var ki
bazen gülüyorum bazen nefesimi tutuyorum

Nazan
I love you I love you

ÖZET

Ömer yakışıklı, gününü gün eden, çapkın bir gençtir. Anne ve babası artık Ömer'in mürüvvetini görmek istemektedir. Ömer'in haberi olmadan kafalarına göre gelin adayları bulup, oğullarını her seferinde komik duruma düşürdükleri randevular ayarlarlar. Bu durum Ömer'in canına tak eder. Öte yandan Ömer genç, güzel iki çocuklu dul bir kadın olan Banu'yla tanışır. Acil paraya ihtiyacı olan Banu'ya "Benimle evlenecekmiş gibi yap ve nikah günü geldiğinde ortadan kaybol!" der. Böylece "Çok sevdim ama nikah masasında terk edildim, bir daha evlenmeye cesaret edemem" diyerek ailesinin evlilik ısrarlarına son verecektir. Olaylar aynen Ömer'in planladığı gibi gelişir. Ömer'in yıkıldığını düşünen ve kendine zarar vereceğinden korkan anne-babası oğullarını sık sık ziyarete gelir ve bir gün kaçınılmaz olarak Ömer ile karşılıklı aynı sokakta oturan Nazanı görür. İşte hikaye de bundan sonra başlar...

Yalancısın Sen
1 sayfadaki 1 sayfası