GrUp HePsI FaN SiTeSi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ünlü sanatçı oğlunu işten kovdu

2 posters
YazarMesaj
*purpleshine*
Grup Hepsiyi seviyor
Grup Hepsiyi seviyor

Kadın

Ünlü sanatçı oğlunu işten kovdu Empty
MesajKonu: Ünlü sanatçı oğlunu işten kovdu   Ünlü sanatçı oğlunu işten kovdu Icon_minitime23/6/2009, 23:01

Kebap salonu açan Muazzez Ersoy işletmenin başına getirdiği oğlunu işten çıkardı. İlk kez ticari hayata atılan ünlü sanatçı Muazzez Ersoy'un işleri yolunda gitmedi. Geçen ay sonunda üç ortaklı bir kebapçı açan Ersoy, işletmenin başına oğlu Ender Diril'i getirmişti. Bir süredir Adanalı Kolcuoğlu Kebap Restaurant'ın işletmeciliğini yapan Ender, bu alanda başarılı olamadı. Muazzez Ersoy, hesaplarda ve müşteri ilişkilerinde sorunlar yaşamaya başlanınca acil önlem alarak, Ender'in işletmecilik görevine son verdi. Ender için restoranda farklı bir görev alanı düşünülürken, mekâna profesyonel bir işletmeci aranıyor. Anadolu yakasında, Küçükyalı sahil yolu üzerinde açılan mekânın Mayıs ayında açılış töreni de gerçekleştirilmişti. Oğlunu bile tanımadı Adana'da sıklıkla gittiği bir kebapçının sahibi olan Şenol Kolcuoğlu'yla ortaklık kuran Ersoy, mekânın kusursuzluğu için her konuda ince eleyip sık dokumuştu. Müşteri memnuniyetini birinci sırada tutan işletme, yakın akraba dahi olsa hata affetmiyor.
coldwhistle.
Moderatör
Moderatör
coldwhistle.

Kadın

Ünlü sanatçı oğlunu işten kovdu Empty
MesajKonu: Geri: Ünlü sanatçı oğlunu işten kovdu   Ünlü sanatçı oğlunu işten kovdu Icon_minitime24/6/2009, 11:12

Ben de affetmezdim hihi
Ama başka bir iş verebilirdim.
kıro.dayı

Ünlü sanatçı oğlunu işten kovdu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-